Teenused

Toitumisalane personaalne konsultatsioon

Kui soovid isiklikumat lähenemist, motiveerimist, erinevaid nippe ja pikemaajalisi muudatusi oma toitumisharjumustes teha, siis on personaalne konsultatsioon Sinu jaoks. Teenus on individuaalne ning arvestab nii sinu spordiala vajadustega, kui ka muude eripäradega (nt allergiad, maitseeelistused jne). Sisaldab ka praktilisi teadmisi ja oskusi, mida hiljem vajadusel rakendada. Konsultatsioon sobib hästi ka mõne konkreetse probleemi (nt krambid) lahendamiseks. Teenus kestab üldjuhul 60 minutit.

Hind 50 eurot

Menüü analüüs ja personaalne menüü koostamine

Kui Sinu eesmärk on hakata põhjalikumalt oma menüüd muutma või on soov saada teada, kas Sinu praegune menüü sisaldab kõiki vajalikke toitaineid piisavas koguses ning on tasakaalus, siis see teenus on Sulle. Arvestan menüüd analüüsides ja soovitusi andes ka spordiala spetsiifikaga (nt vastupidavusalad, jõualad jne). Teenus sisaldab menüü põhjalikku analüüsi, personaalset menüüd ning soovitusi.

Hind 120 eurot

Kaalu langetamise pakett

Kui sinu eesmärk on langetada kaalu, püsides terve ja kaotamata sportimise jaoks energiat, siis see pakett on Sulle. 

Tegemist on veidi pikemaajalise koostööga, kus vaatame koos üle sinu senised valikud ja harjumused ning teeme vajalikud muudatused. 

Hind 150 eurot (sisaldab 4 x individuaalset nõustamist)